¤   zapowiedzi wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   archiwum wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   downloads ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Galeria ¤ ¤   współpraca z ELECTRO-ROBOT   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Projekty ¤ ¤   logowanie do systemu ELECTRO-ROBOT   ¤
PATI YANG @ Alibi

reklama
 ¤ zobacz reklamę: PATI YANG @ Alibi
  ¤ powiększ ¤  ¤

Od wydarzenia minęło
3285 dni ¤ drukuj stronę ¤
wersja do druku
PATI YANG @ Alibi   ¤   Wrocław
koncert
07.12.2011 r.     data pewna   Środa ¤ start godzina: 10.00  
   
Miejsce: Klub Muzyczny ALIBI
Adres: ul. Grunwaldzka 67
Wstęp: 45 zł
   
Organizator: Agencja Artystyczna PROVOKACJA
E-mail: a.kosciolek@provokacja.com ¤ wyślij wiadomość przez pocztę ELECTRO-ROBOT ¤
Telefon: nie podano
Strona www: www.provokacja.com
 
Dodatkowy opis wydarzenia:
Po świetnie przyjętym czwartym studyjnym albumie Wires And Sparks przyszedł czas na trasę koncertową Pati Yang. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć i usłyszeć nowy materiał na żywo

Trasa "Wires And Sparks"
28.10. Łódź - Dekompresja
29.10. Toruń - Lizard King
30.10. Sopot - Versalka
6.12. Kraków - Żaczek
7.12. Wocław - Alibi
8.12. Katowice - Mega Club

Wires And Sparks to płyta osobistego przełomu. Jest to też pierwsza od czasu "Jaszczurki" płyta, którą artystka nagrała w Polsce. Pati przyjechała do Warszawy odnaleźć ten kawałek siebie, który zgubiła wyjeżdżając w 2001 roku. Za unikalnym brzmieniem czwartego, studyjnego albumu jednej z najsłynniejszych na świecie polskich artystek stoi Joe Cross - multiinstrumentalista i producent odpowiedzialny m.in. za brzmienie zespołu Hurts. Jego urzekła Warszawa, ona zachwyciła się Manchesterem, w którym kończyli płytę. "Wires and Sparks" to wyjątkowy album. Pełen surowych brzmień, ale i pięknych melodii. Pełen ciężkich słów, ale i ciepłych wyznań. Pełen prawdziwych emocji.

Przez recenzentów określany jako "wyjście z mroku" - " … to zupełnie nowe otwarcie - pełne przestrzeni, rozmachu, chwilami wręcz przebojowe." (Gazeta Wyborcza)

"Przez te kilkanaście lat Pati przeobraziła się w świadomą swojej wizji artystkę, osobę pełną luzu i pomysłów. Jest teraz niczym dziewczyna z sąsiedztwa, którą rano budzi Kate Bush ("Breaking Waves"), a w ciągu dnia nakręca Madonna ("Near To God") na zmianę z Garbage ("Kiss Is Better"), by przed snem znaleźć ukojenie w dźwiękach Annie Lennox ("Fold"). I choć to zupełnie luźne skojarzenia, to dają choćby minimalne wyobrażenie o poziomie tego krążka… Nie ma tu słabszych utworów, wypełniaczy, które pojawiają się po kilku przesłuchaniach. "Wires And Sparks" to album w najlepszym popowym wydaniu, znakomicie wyprodukowany, z miłymi, ale nie banalnymi melodiami, wreszcie, z barwnym niczym szkiełka w kalejdoskopie, głosem Pati Yang.". (PopupMusic)

Bilety
40 / 45 zł
Ticketpro

Zapraszamy!
 
 
Dodane: poniedziałek - 2011.11.07 - 02:41:57Autor: ELECTRO-ROBOT  |  odsłon: 12633