¤   zapowiedzi wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   archiwum wydarzeń muzycznych   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   downloads ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Galeria ¤ ¤   współpraca z ELECTRO-ROBOT   ¤ ¤   ELECTRO-ROBOT   Projekty ¤ ¤   logowanie do systemu ELECTRO-ROBOT   ¤
LAMB @ Palladium

reklama
 ¤ zobacz reklamę: LAMB @ Palladium
  ¤ powiększ ¤  ¤

Od wydarzenia minęło
3221 dni ¤ drukuj stronę ¤
wersja do druku
LAMB @ Palladium   ¤   Warszawa
koncert
07.02.2012 r.     data pewna   Wtorek ¤ start godzina: 20.00  
   
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 7/9
Wstęp: 120 zł
   
Organizator: Good Music Productions
E-mail: info@goodmusic.com.pl ¤ wyślij wiadomość przez pocztę ELECTRO-ROBOT ¤
Telefon: nie podano
Strona www: www.goodmusic.com.pl
 
Dodatkowy opis wydarzenia:
Lamb to legendarny i kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Obok Massive Attack, Portishead i Hooverphonic - Lamb udowadnia, iż muzyka elektroniczna może mieć romantyczną twarz. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów - Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow , stworzyli niepowtarzalny styl łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo jazzowymi pulsacjami. Ich niezwykłe produkcje oscylują pomiędzy lirycznymi, ambientowymi balladami, mrocznych trip hopem, aż po drapieżny i nerwowy drum'n'bass.

Mają swym koncie 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: Gabriel, Górecki, Heaven, Angelica, Lullaby , Cottonwool czy God BlessW 2004 roku duet oficjalnie zawiesił swoją działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na własnych, solowych projektach. Ostatni wspólny koncert Barlow i Rhodes zagrali w amsterdamskim klubie Paradiso we wrześniu 2004. Pamiętny występ został zarejestrowany na potrzeby płyty DVD, która nigdy się nie ukazała. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu. W ramach trasy w 2009 zespół po raz pierwszy odwiedził Polskę i zagrał pamiętny koncert w warszawskim Palladium. Ogromny sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad swoim piątym studyjnym albumem. W tym roku ukazał się nowy krążek pt. Po 5 wyprzedanym koncercie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka oraz FreeFormFestival, zespół ponownie zaprezentuje materiał z nowej płyty!


Polska cześć trasy LAMB 5

7 lutego 2012 - 20:00
Warszawa, Palladium, ul. Złota 7/9

8 lutego 2012, - 20:00
Kraków, Klub Studio, ul. Witolda Budryka 4

9 lutego 2012 - 20:00
Wrocław, Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19


BILETY

100 zł // 120 zł od 1 stycznia

Bileterie EMPiK
Sklepy Media Markt i Saturn
Punkty Ticketpro - www.ticketpro.pl
Punkty Eventim www.eventim.pl


Informacje
www.lambofficial.com
www.palladium.art.pl

Zapraszamy!
 
 
Dodane: sobota - 2011.11.05 - 11:41:33
Edytowano: 2011.11.05 - 11:45:44
Autor: ELECTRO-ROBOT  |  odsłon: 13306